Aktualności

Stacja METEO na EPPT

Dziś (25.06.2021) na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej uruchomiona została profesjonalna stacja meteo firmy AVIOMET.

Walne zgromadzenie sprawozdawcze AZP

Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu odbędzie się w dniu 26 czerwca 2021 roku (sobota) o godz. 10:00 w  pierwszym terminie lub o godz. 10:15 w drugim terminie. Zapraszamy członków AZP. 

Mobilne stanowisko kierowania

Po wielu tygodniach pracy oddane zostało do użytku na lotnisku w Piotrkowie Mobilne Stanowisko Kierowania Lotami. Lotnisko ubiega się o wdrożenie służby AFIS 

FLY FEST 2021

Międzynarodowa Wystawa Lotnicza odbędzie się w weekend 3-4 lipca 2021 r. 

Sokoły na lotnisku w Piotrkowie.

Lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej zatrudniło sokolnika. Pan Krzysztof Domański jest właścicielem ponad 50 ptaków i świadczy usługi dla lotnisk wojskowych, komunikacyjnych i aeroklubowych.

Cena za życie bez granic

Polecamy książkę Wojciecha Dombrowskego

Zrzutka na Gniadego

Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej jest właścicielem wyjątkowego specjalistycznego samolotu holowniczego GM-1 ”Gniady”. Wesprzyj prace nad jego odbudową. 

Chcesz zostać pilotem ?

Zapraszamy zainteresowanych na spotkanie w sprawie szkoleń lotniczych, samolotowych i szybowcowych - sobota 6 lutego, godz. 16:00.

Świąteczne życzenia 2020

Szanowne Koleżanki i Koledzy życzymy Wam aby te święta Bożego Narodzenia upłynęły w zdrowiu i spokoju. 

Spitfire stanął na ogonie.

Spitfire stanął na ogonie. Wspomnienia polskiego pilota RAF-u Jana Książczyka (Johna Benetta), honorowego członka Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Książka już w sprzedaży. Zapraszamy.