Aktualności

Sierpniowe szkolenie instruktorskie FI(A)

Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej organizuje szkolenie do uzyskania uprawnień instruktora szkolenia ogólnego FI(A);

Program kursu teoretycznego realizowany będzie na lotnisku EPPT w trakcie 6 weekendowych zjazdów, startujemy 19 sierpnia 2022 r. 

Szkolenie zawiera 25 godzin szkolenia w zakresie „Nauczanie i uczenie się” i 100 godzin szkolenia do uzyskania uprawnienia FI(A) - razem 125 godzin. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy zainteresowani są uzyskaniem uprawnień IRI, TRI do szkolenia w zakresie modułu „Nauczanie i uczenie się" - 25 godzin jako elementu niezbędnego do uzyskania tych uprawnień.

Wartością dodaną  jest możliwość bezpośrednio po zakończeniu szkolenia teoretycznego do uzyskania uprawnienia FI(A) rozpoczęcia szkolenia praktycznego (30 godzin lotu). Zapewniamy zakwaterowanie i ograniczone jedynie pogodą wykonywanie lotów szkolenia praktycznego.

W  przypadku zainteresowania ofertą kompleksową zastosowaliśmy bonus w postaci obniżenia ceny szkolenia teoretycznego o 60%. Istnieje również możliwość zorganizowania lotu egzaminacyjnego po zakończonym szkoleniu. Na miejscu również możliwość skorzystania z wyżywienia w klubie "Odlot" na lotnisku EPPT.

Koszt kursu teoretycznego FI(A) bez szkolenia praktycznego.
3.900,00 PLN (brutto) - w tej cenie zakwaterowanie w ośrodku

Oferta kompleksowa:
Teoria, praktyka, lot(y) egzaminacyjne  i zakwaterowanie - 26.000,00 PLN (brutto).

Zapraszam

Grzegorz Skomorowski
Kierownik Szkolenia HT
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej
powrót